Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-05-2020, 23:05   #21
Rot
 
Rot's Avatar
 
Reputacja: 1 Rot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputację
Jack na chwilę przerwał krzyki do mikrofonu i… uśmiechnął się do blondynki. Chyba wyczuwał tu jakieś „pozytywne wibracje”. W sumie… może to nie był do końca taki zły dzień. A przynajmniej mógł być „lepszy”.
-Wie pani… Valerie… W ogóle piękne imię naprawdę. No w każdym razie… Valerie… Mogę tak mówić? Generalnie to trzeba było działać zdecydowani. Zobaczyłem zagrożeni i raz dwa się z nim uporałem. No taki już jestem. Wie pani no „szybki”. – przerwał na chwilę i dotarło do niego, że to w sumie źle zabrzmiało. Nie fatalnie to zabrzmiało! Postanowił to naprawić.
-Ale no… szybki w pozytywnym tego słowa znaczeniu. – jakoś podjął ale to wcale nie zabrzmiało lepiej. Postanowił zmienić temat. Na szczęście kobieta o coś pytała. Temat nie lepszy bo w sumie za wiele nie wiedział, ale w końcu mógł ją pocieszyć.
-I generalnie to wszystko jest pod kontrolą. Radzimy sobie jako policja. Naprawdę nie ma powodu do niepokoju.
Usadowił się na siedzeniu obok kierowcy zapinając pasy. Bezpieczeństwo przede wszystkim. Zwrócił się do brunetki.
- Malvolia dobrze to powiedziałem? Gush serio ciężko to będzie zapamiętać w każdym razie, przy protokole byłbym wdzięczny gdyby pominęła pani to że dałem pani prowadzić. Nie powinienem udostępniać własności rządowej osobą nieuprawnionym. Pani rozumie takie przepisy. – powiedział lokując zabrany szeryfowi pistolet na pasku obok własnego.
 

Ostatnio edytowane przez Rot : 29-05-2020 o 23:10.
Rot jest offline