Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-05-2020, 09:23   #24
Rot
 
Rot's Avatar
 
Reputacja: 1 Rot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputację
-Yyyy… No… chyba. Skąd pani to wszystko wie? – zapytał zaskoczony Jack patrząc na prowadzącą radiowóz kobietę jak na skrzyżowanie kosmity z jednorożcem. Gdy odezwała się blondynka. Potarł włosy na głowie patrząc w podłogę. „No dobra zawsze mógł rozmawiać o pogodzie…”
Nagle poczuł dotyk Valerie i przeniósł spojrzenie na blondynkę. Wsłuchał się w jej słowa. Chyba naprawdę go lubiła no i... cóż… przy okazji trochę ją lustrował. Ciekawe jak wyglądała w bikini, nogi w sumie miała szczupłe… Kiedy zapadło nieprzyjemne milczenie, zastanawiał się czy gapił się zbyt perfidnie na obszar poniżej jej podbródka. Kiedy kobieta powiedziała, że chce wiedzieć więcej o sytuacji i znowu użyła tylu miłych słów. Tylko….
Znowu potarł się po włosach. Zaraz czy usłyszał słowo „uroczy”. To nie było „dobre” słowo na podryw. Chyba znalazł się w friendzone! Trzeba to było wyprostować. Ale… Cóż nie bardzo wiedział jak. Myślał chwilę. W końcu postanowił odpowiedzieć na jej pytanie.
-I to nie tak, że coś ukrywam. Byłem na urlopie. Ale no jak już musicie wiedzieć to w sumie jakoś od września krąży w obrębie Raccoon City nową odmiana wirusa wścieklizny. To nie moja jurysdykcja więc wiele nie wiem. Ale tak czy siak to są tylko pojedyncze przypadki. A my po prostu mieliśmy pecha. W każdym razie policja nad wszystkim czuwa. – zakończył dochodząc do wniosku, że nie chce mówić kobietą o planowanej kwarantannie, bo to w końcu były tylko przestraszone dziewczyny i mogły zacząć zachowywać się nieracjonalnie, a to by teraz nikomu nie pomogło.
 

Ostatnio edytowane przez Rot : 30-05-2020 o 12:05.
Rot jest offline