Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-05-2020, 12:58   #28
Rot
 
Rot's Avatar
 
Reputacja: 1 Rot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputację
Jack słysząc sceptycyzm brunetki przeszedł w swój najlepszy mówczy ton.
-Pani Malvolia dzielni mężczyźni i oczywiście kobiety też. – dodał bo przecież nie był szowinistycznym dupkiem.
-Robią co mogą by chronić wszystkich obywateli w USA. Panią również jako zakwaterowanego tu gościa. To nie jest pierwszy raz kiedy prosi się funkcjonariusza o wsparcie. Nie trzeba od razu wyciągać daleko idących wniosków. Praca policjanta jest niebezpieczna i zawsze wiąże się z ryzykiem. A czasem… No po prostu trzeba się przegrupować.– powiedział spokojnie.
Chwilę myślał.
-I… Ta sytuacja dotyka nas policjantów szczególnie. Rozumiem pani wzburzenie, ale proszę postawić się na moim miejscu. Musimy radzić sobie nie tylko z agresywnym zachowaniem chorych, ale też z ludźmi którzy obwiniają nas za całe zło tego świata. Sam miałem teraz odwiedzić w szpitalu kolegę który został pogryziony, a musiałem zabić przełożonego.
Zacisnął usta.
-I też mam bliskich w mieście. Sonie moją siostrę. Ale to mądrą dziewczyną i wie, że po zmroku ma nie wychodzić. To nigdy nie było do końca bezpieczne miasto, ale wspólnym wysiłkiem opanujemy tą sytuacje jak wiele poprzednich.
 

Ostatnio edytowane przez Rot : 30-05-2020 o 13:33.
Rot jest offline