Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-05-2020, 22:11   #267
Lechu
 
Lechu's Avatar
 
Reputacja: 1 Lechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputację
No to poleciał mój ostatni post w przygodzie. Muszę wam powiedzieć, że bardzo przyjemnie mi się grało, dialogowało i pisało w waszym towarzystwie. Ekipa wyszła nam zacna dlatego tworzenie nawet dłuższych postów było prostsze niż jazda na rowerze.

Dziękuję wszystkim za poświęcony czas, wpompowany klimat i serce. Muszę przyznać, że poważnie się zastanawiam nad udziałem w kolejnej sesji u Ayoze co samo przez się pokazuje jak wysoko cenię go jako MG. Jedynie co mnie powstrzymuje przed natychmiastowym zgłoszeniem się to tempo tej nowej przygody. Gdyby mnie zabrakło na bank będę was czytał, a gdybym był postaram się dożyć epickiego finału (zawsze się tak mówi).

Na koniec z Umbree popełniliśmy mały dialog do przeczytania dla chętnych. Nie dawałem znacznika 18+, bo pewnie cała sesja taki ma. Hehe... Żartuje. Nic takiego tam się nie działo, ale było bardzo miło i ciekawie.

Do zobaczenia na traktach i w kolejnych przygodach!
 
Lechu jest offline