Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-06-2020, 12:40   #1052
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Mi zależy na tej sesji mam pomysł co dalej i MG dał mi odpowiedzi ale ostatnio mam problemy z ciśnieniem więc ciężko mi się było skupić na opisaniu tych dialogów z NPCami do których się zobowiązałem.

Teraz skoro mam już buffer pomiędzy moimi dwoma postami to postaram się sprężyć i dać.

Chcę grać dalej mam nadzieje że mimo różnych perypetii uda nam się kontynuować grę i doprowadzić ją do szczęśliwego zakończenia bo sesja jest fascynująca i lubię wszystkie postacie łącznie ze swoją.

Wciąż jest mi żal BG graczy którzy zrezygnowali bo też były ciekawe

Edycja z 05-06-2020, 20:04 OK ostatnio czuje się naprawdę kiepsko ale głupio mi że tak zwlekam z postem mimo że otrzymałem potrzebne informacje od MG więc wrzuciłem to co mam. Zacząłem już na docku pracę nad dialogiem z Alicją postaram się go szybko skończyć

Adam zadzwoni jeszcze do swojego kumpla Śruby i Brata Remiego a potem spróbuje dojechać do bunkra Alicji zobaczymy jak mu się to uda w sytuacji ogłoszenia stanu wyjątkowego i rozpanoszonych gangów meta-ludzi
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 19-06-2020 o 12:11.
Brilchan jest offline