Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-06-2020, 13:38   #1198
Fenrir__
 
Fenrir__'s Avatar
 
Reputacja: 1 Fenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputację
Swoją drogą jak drugi raz czytałem Brilchan twój odpis to współczuję Duncanowi. Bo to musiała być szkoła życia

Cytat:
uczyli go na kursach sztuk walki było bezpieczne upadanie i rozkładanie ciężaru ciała w taki sposób żeby nawet większe wysokości nie były zagrożeniem.
Moje dzieciaki na Judo uczą się upadać. Ale ani z dużej wysokości ani nie rozkładają jakoś szczególnie ciężaru ciała. Raczej chodzi oto by głównie chronić głowę i możliwie amortyzować upadek. Nie wiem czy techniki padów będą skuteczne z dużych wysokości... Przy upadkach więcej pewno przydałyby się techniki z akrobatyki, takie parkurowe bardziej A tego raczej nie uczą na sztukach walki,.a tymbardziej na kursach . Ale to taka luźna dygresja.
 
Fenrir__ jest offline