Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-06-2020, 13:58   #1199
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Spoko w historii miał że bogaci rodzice posyłali go na mnóstwo różnych kursów, sztuki walki, muzyka więc pewnie akrobatyka też tam gdzieś się zaplątała bo nasze dziecko musi mieć wszystko to co najlepsze każdą minutę dnia wypełnioną :P

Ja nigdy nie chodziłem na nic podobnego kiedyś słuchałem trochę o teorii sztuk walki a kontrolowany upadek to jest coś czego się nauczyłem instynktownie poruszając się na wózku :P

Masz jednak słuszność potem doedytuje że przypomniało mu się coś z akrobatyki jak był mały

EDIT No trochę poprawione i tak nie ma dużo sensu ale to w końcu serial superhero wiec pewne zawieszenie niewiary oraz nielogiczność są potrzebne ale trzeba dać wymówkę :P
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 01-06-2020 o 14:10.
Brilchan jest offline