Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-06-2020, 19:03   #90
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Tommy był zbyt skupiony na swojej "budowli", by zauważyć, że Franko ruszył zanim jeszcze zdążył skończyć. Na szczęście zdążył dokończyć rampę zanim olbrzym ześlizgnął się na sam dół, dzięki czemu udało mu się szczęśliwie wylądować. Po nim ruszył Duncan, Pantera, a na końcu O'Connor.

Kid wylądował na trawniku, po którym przekoziołkował, starając się wytracić impet. W pierwszej kolejności dotknął ziemi, na której leżał, żeby stworzyć sobie zbroję. Potem zamierzał ruszyć najkrótszą drogą w stronę posiadłości.


W sumie nie wiem co robi Pantera, ale gdyby ruszał z pozostałymi to pewnie szybciej by zjechał niż Tommy, dlatego umieściłem go w poście.

 
__________________
Edge Allcax, Franek Adamski, Fowler
To co myśli moja postać nie musi pokrywać się z tym co myślę ja - Col

Col Frost jest offline