Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-06-2020, 12:34   #1052
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
A ja mam pytanie, czy Birgit, jeśli się zgodzi i zostanie w Agencji, to też będzie mieć szanse na jakiś rozwój statów po tym "rozdziale", czy nic z tego? Bo jak żadna różnica tylko tak czy siak postacią mam zaczynać dalej od zera, to nie wiem, czy jest sens bawić się w znienawidzoną Niemkę
- Tak, jak Birgit zostanie w grze to będzie mogła rozwinąć postać. Z tym, że jeśli ma zostać agentką to na pierwszy ogień by poszedł ums Agent. Tak by chociaż dorównała poziomem do reszty czyli do ok 5.

- I nie marudź, że zaczynasz od zera. Masz postać która ma umsy normalnie niedostępne dla innych agentów. Więc coś za coś
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline