Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-06-2020, 12:40   #5
Draugdin
Wiedźmin Właściwy
 
Draugdin's Avatar
 
Reputacja: 1 Draugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Draugdin Zobacz post
Witam serdecznie w naszej wspólnej, kameralnej sesji D&D. Przygoda jak mówiłem jest dość krótka także postulował będę żeby skupić się bardziej na jakości postów i ich klimacie niż na ilości i tempie sesji. Sam dotychczas jakoś średnio się rozpisywałem w swoich postach jednak historia postaci Morfika na jedenastu stronach nie ukrywam, że trochę mnie pokonała, ale też i natchnęła pozytywnie.
Oczywiście wszystko jak najbardziej nastawione na dobrą zabawę i przygodę niż na szybkie “klepnięcie” kolejnej sesji. Tak jak wspominałem jestem dość początkowym Mistrzem Gry jednak nie ustaje w próbach w końcu poprowadzenia jednej sesji od początku do końca i będę się starał przyłożyć z całych sił, żeby nam się dobrze grało.
Jak coś czyli wszelkie pomysły lub uwagi to piszcie jak w dym.
Tak jak mówiłem nie wykluczam, że gdy rozegramy niniejszą przygodę do końca i wszyscy będą zadowoleni oraz wykażą taką chęć, być może będziemy kontynuować dalsze przygody we wspólnym gronie.

Serdecznie zapraszam i życzę wszystkim nam dobrej wspólnej zabawy.
Wstawiłem wstęp z komentarzy do naszej sesji gdy wystartowała.

W sumie miała być to krótka przygoda rozegrana w spokojnym tempie czyli po prostu tak, że by czerpać z niej jak najwięcej przyjemności i tego chciałbym się trzymać. Także tempo postów jest mniej ważne na ich jakością i klimatem, ale też bez przesady żeby nie wlokła się jakoś niepotrzebnie. To przy okazji odpowiedź na jedno z pytań Umbree.

Google Doc dotychczas nie był używany, ale jeśli chcielibyście jak rozumiem głównie do dialogów to możemy wprowadzić i dotychczasowi gracze raczej nie powinni mieć zastrzeżeń.

Jak wspomniałem jestem początkującym Mistrzem Gry, który kolejnym podejściem do tematu próbuje się tego naczyń tym razem wspomagając się prostą, krótką, gotową przygodą licząc, że może chociaż raz uda się mi poprowadzić jakąś sesję od początku do końca. Także szczerze się przyznam, że nie do końca wiem co to są klasy 3rd party, ale jak wspominałem jestem otwarty na wszelkie propozycje byle nie nazbyt przekombinowane. Wal prosto na priv na pewno coś ustalimy.

Jeżeli to problem to KP może być chociaż przy okazji uczyliśmy się trochę D&D Beyond i mamy tam otwartą kampanię z dołączonymi wszystkimi kartami postaci. Nie namawiam i nie będę się upierał choć uważam, że warto spróbować
Było jeszcze w planach używanie Roll20 do przeprowadzania walk na mapie i żetonach, ale też była to tylko opcja dodatkowa. Nie będę się upierał przy tym pomyśle.

Ciężkozbrojny może za mocno powiedziane. Tak go określiłem bo to smokowiec, wojownik, zbroja, tarcza i długi miecz
Tak czy inaczej byłbym zaszczycony gdybyś dołączył do nas, bo przecież nie od dziś wiadomo, że każda sesja w której uczestniczy Kerm dostaje od razu +3 do prestiżu. Jest to moja szczera opinia, a nie żaden sarkazm. Osobiście podziwiam Cię, jak Ty ogarniasz tyle, tylenaśnie, tyledziesiat sesji na raz.

Serdecznie zapraszam.
 
__________________
There can be only One Draugdin!

We're fools to make war on our brothers in arms.

Ostatnio edytowane przez Draugdin : 02-06-2020 o 12:44.
Draugdin jest offline