Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-06-2020, 11:47   #53
Alex Tyler
Młot na erpegowców
 
Alex Tyler's Avatar
 
Reputacja: 1 Alex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputację

Affascinante — skonstatowała czarnowłosa po wyjściu Valerie — Że też oboje o tym od razu pomyśleliście, zdumiewająca łączność umysłów... A tak serio, to chwyciłam za kierownicę, bo nie zamierzałam czekać z założonymi rękami na ratunek. Sytuacja wymagała działania, nie jestem typem damy w opałach.

Po tych słowach inżynierka bez wahania zamieniła się miejscami z Jackiem.

Skoro już przyjmujemy należne nam role — powiedziała do funkcjonariusza — To może wypadałoby wspomóc samotną kobietę z kijem w przepatrywaniu drogi? Ja ze swej strony mogę zerknąć na tę pozornie bezpieczniejszą ścieżkę. Chociaż również wolałabym obrać tę krótszą, bezpośrednią drogę.

Po tych słowach wyszła z samochodu, wyciągnęła pistolet z torebki po czym go odbezpieczyła. Skierowała się do drugiej niezatarasowanej drogi, nasłuchując i wypatrując bioorganicznych zagrożeń.
 
Alex Tyler jest offline