Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-06-2020, 20:51   #497
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
W arkuszu, w zakładce Drużyna nie ma Stephana (albo przegapiłem).
- Dopisałem.



Stephanowi chyba źle doświadczenie dodajesz, zamiast brać połowę doświadczenia Tladina, bierze połowę doświadczenia Zary (wiersz 16., arkusz BG).

- Przyznam, że nie bardzo wiem jak to rozwiązać tak mechanicznie. Z ludźmi Karla jest spokój bo są od początku gry i uzbierali sobie po kawałku. Ale nowe postacie które dochodzą zaczynają od 0 PD i dostają połowę tego co postać główna. Czyli w przypadku Stephana to jest 0 + 32,5 PD = 32,5 PD. Tylko właśnie nie bardzo wiem jak to zapisać w tabelki by nie spisywać tego ręcznie za każdą turą. Na razie wpisałem ręcznie.


Cytat:
Czemu Stephan ma obrażenia z broni długiej 3+K6 a ludzie Karla 4+K6?
- Bo są fajterami więc liczę z silnym ciosem. A Stephan to naukowiec więc nie ma silnego ciosu.


Cytat:
Jego quest indywidualne jest też skopiowany z ludzi Karla.
- Jak się kopiuje kolumny no to zdarzają się takie hece. Już poprawiłem.



Cytat:
Gdzie Stephan ma zapisane nauka (historia)?
- Dopisałem.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline