Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-06-2020, 20:14   #474
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
Marko pomógł Nadze wysiąść z auta. Daichi westchnął. Nie zakończył sprawy Changów, ma do znalezienia jedną durną idolkę, do ogarnięcia Wężycę i bratanka w celi, a tutaj zapowiada się, że dorzucą mu coś jeszcze do roboty. Ile jeszcze?! Jeszcze trochę i jego dzieci zapomną jak wygląda ich ojciec!
- Pani Nago to jest komendant Gendo i podkomisarz Lao. Komendancie i podkomisarzu to jest Naga- psycholog. Przyjechała w sprawie Changów i złożyć skargę o nękanie. W po za tym uważam że ma parę umiejętności które mogą się nam przydać.
Za to nie wiem na co wam nagle moje umiejętności partyzanckie. Znaczy się które? Zwłaszcza, że panowie mam do przesłuchania jeszcze zranioną nianię Changów. A to wy mnie nauczyliście, że pierwsze 24 godziny są najważniejsze przy zaginionych. Coś się stało na posterunku?


Cieszyło go, że nie ma w okolicy tej małej wiedźmy Aiko, która znowu mu będzie truć o zaginionej Aibo. Ma już 2 zaginionych, a czas ucieka.
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. Kubuś Puchatek aka Winnie the Pooh
Guren jest offline