Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-06-2020, 10:47   #143
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Szanowni, pora ruszyć z akcją do przodu. Jak już wspomniałem na grupowym czacie, Pinn zrezygnował z dalszej gry, dlatego postanowiłem do końca przygody poprowadzić Sidneya Maya jako NPC-a. Utrata gracza zawsze jest przykra, ale jakoś sobie w trójkę poradzimy, bo jak rozumiem, morale w drużynie wciąż jest wysokie.

Jest wtorek 4 listopada 2021, po szesnastej. Znajdujecie się w swoim mieszkaniu, z którego zniknęli goście oraz borgowa broń. W zamian Clarens zainstalował Arthurowi stomatologiczne protezy oraz metalowe szyby na twarzy mocujące prawidłowo połamane kości szczęki. W sensie technicznym oznacza to, że Lee potrafi znowu funkcjonować, aczkolwiek postać będzie miała -4 do wszelkich testów z tytułu silnego dawkowania środków przeciwbólowych (no i ATR Lee spadła czasowo do 1).

Pojawiła się tym samym okazja, abyście przyjrzeli się bliżej neseserowi, zawiniętemu w sreberka niczym alpejski świstak i czekającemu na zasłużone oględziny. Lee bez większego trudu może się za to zabrać, również pozostawiony w mieszkaniu samemu sobie.

Jeśli o resztę paczki idzie, priorytet wydają się mieć dwie sprawy – wciąż otwarta kwestia kefiru (uwzględniłem Wasze deklaracje działania w sieci, pierwsze wiadomości już krążą po necie dzięki pomocy znajomków Dicka i Pinky) oraz telefon od Wonga. Drugi przypadek brzmi poważnie, bo pan Lao chce się z Wami pilnie spotkać (generalnie z Vadimem, ale Sid i Dick mogą fikserowi towarzyszyć). O co żółtkowi chodzi, nie wiadomo. Oczywiście możecie to wezwanie olać i spędzić resztę dnia na odpoczynku, macie w tej kwestii wolną rękę.

Dajcie znać, co robicie i jedziemy dalej z tym koksem!
 
Ketharian jest offline