Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-06-2020, 12:16   #40
Obca
 
Obca's Avatar
 
Reputacja: 1 Obca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputację
Isabella przestała się szamotać kiedy pozostali ludzie ją otoczyli. Na początku nie wydawało się że się odezwie ale wkońcu to zrobiła.
- Przepraszam, wcale nie chciałam was skrzywdzić. Poprostu...porostu nie chciałam byście szukali Timma…- Powiedziała w końcu załamując ręce i chowając w nich twarz. - Nie życzę nikomu źle ale ...ojciec planuje mnie za niego wydać i jakby nie wrócił to nie musiałbym wychodzić za mąż. Przepraszam.
Agatha i Strumień byli świadomi, że ojciec dziewczyny ma takie plany. Choć to pierwszy raz jak dziewczyna tak jawnie wyraziła swoją niechęć do tego pomysłu.
- Proszę nie mówcie ojcu… - Dziewczyna popatrzyła na was błagalnie jakby wiedziałą co się stanie kiedy wieś się dowie o jej działaniach.
 
Obca jest offline