Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-06-2020, 19:36   #101
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Ta jedna racja co była w ekwipunku zjedzona ale ta konina co wykroił ze spalonych zwłok konia w niczym nie pomogła ? Miałem nadzieje że chociaż na dwa / trzy dni mu wystarczy. Jeżeli nie to zawsze mogę rzucić na przetrwanie czy znajdzie jakieś jadalne kwiaty żeby zrobić zupę albo sałatkę czy inne korzonki :P

Teraz akurat robię sobie w świecie realnym kolacje więc postu na razie nie będzie. Sen mi się bardzo podobał szczególnie symbol Myrkula jeden z fajniejszych bogów choć zapomniałem napisać w historii że Agnis jest raczej wrogo nastawiony do bogów bo mu żaden nie pomógł :P

Jak zjem to pewnie się odezwę na Discordzie bo Agnis będzie chciał się dołączyć do strażników pewnie w podróży spróbuje ich oczarować dyplomacją i zabić jakąś mewę żeby pokazać że może być przydatnym wsparciem w podróży.

Czy ta kość inspiracji trwa 10 minut jak bardowska ?

Wizja fajna kość inspiracji zawsze w cenie
 
Brilchan jest offline