Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-06-2020, 09:46   #252
Kerm
Administrator
 
Kerm's Avatar
 
Reputacja: 1 Kerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputację
- Jak na razie współpraca idzie nam całkiem nieźle - powiedział Bran, gdy ich oponent padł martwy.
- Sami biedacy odwiedzali te podziemia - dodał po chwili, gdy przeszukanie legowiska Otyugha przyniosło rezultaty mniej niż zadowalające. - Jeśli chcieliśmy znaleźć góry złota i stosy magicznych przedmiotów, to wybraliśmy nieodpowiednią cytadelę.

* * *

- Może to sam Ashardalon? - wysunął przypuszczenie Bran.

Podszedł bliżej posągu, przyglądając się smokowi. Stanął jednak tak, by - w razie czego - ewentualne zionięcie poleciałoby w inną stronę.

- Coś się w nim kryje - dodał. - Tylko co? I co ma oznaczać ten napis? Jego moc wpłynie na mnie, czy może ja powinienem rzucić w niego jakimś zaklęciem?
- Niech czarodziejska moc oświeci mój umysł
- powtórzył słowa wypowiedziane wcześniej przez Draugdina, po czym przygotował się do rzucenia na statuę prostego zaklęcia.
 

Ostatnio edytowane przez Kerm : 10-06-2020 o 09:54.
Kerm jest offline