Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-06-2020, 14:57   #32
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Kumam tylko się zastanawiam czy w ogóle uwzględniać to w karcie czy ten temat narazie odpuścić dlatego się dopytuję. Więc odpuszczam, bo mi jako medykowi w ogóle to zbędne. Dzięki!
- Szpoko No jak medyk to pewnie większość służbowych rzeczy postać by miała w ambulatorium.



@Wszyscy

- A przy okazji bo wyszło to przy jednej rozmowie. Te 4 pkt pt. "Co postać wie" to są tak informayjne. Dla Graczy, dla świadomości sytuacyjnej. Ale nie trzeba tego umieszczać w KP.

- Natomiast "Reakcję" na te rewelacje jakich postać się dowiaduje pi x oko jak w scence startowej to tak, to bym chciał w KP. Możecie traktować już jako ewentualny materiał do pierwszego postać. A mnie zależy by zobaczyć jak się zachowuje/reaguje postać.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline