Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-06-2020, 17:41   #16
Draugdin
Wiedźmin Właściwy
 
Draugdin's Avatar
 
Reputacja: 1 Draugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputację
Przepraszam, że długo się tu nic nie działo, ale też trochę się działo za kulisami.
Także w skrócie podsumuję najważniejsze informacje.
Przede wszystkim dziękuję za odzew i za zainteresowanie.

Kerm zobligował się i potem ostatecznie potwierdził chęć przejęcia npc-towanego przeze mnie wojownika smokowca i jestem mu za to bardzo wdzięczny gdyż jest to bodajże jedyna zbrojna i walcząca na pierwszej linii postać w drużynie.

Druga informacja.
Dołączy do nas również Alex Tyler jako łotrzyk włamywacz. Nota bene świetna historia postaci, a także ciekawy pomysł na połączenie wątków i wprowadzenie nowej postaci.

Ponieważ jestem jeszcze trochę w szoku pourazowym po uczestnictwie z dużą i znamienitą konkurencją w rekrutacji do drugiej bardzo wymagającej sesji i dostaniu się tam - proszę jedynie o kilka dni na uporządkowanie kilku spraw.
Z tego wszystkiego z małej wręcz kameralnej sesji zrobiła się taka pełnowymiarowa.

To znaczy myślę, że w weekend lub zaraz po weekendzie wracamy do Złotej Doliny.

Edit:
Zapomniałem dodać, że bardzo się cieszę i oczywiście bardzo serdecznie witamy w drużynie.
 
__________________
There can be only One Draugdin!

We're fools to make war on our brothers in arms.

Ostatnio edytowane przez Draugdin : 11-06-2020 o 18:51.
Draugdin jest offline