Wątek: DEA - komenty
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-06-2020, 21:33   #55
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 20 - 2020.02.25; wt; g 11:00

- Oki to dałeś swój post to ja też :> Termin powiedzmy do cz. 06.18. Czyli cały tydzień na zmajstrowanie posta :> Chyba, że dasz wcześniej no to może mnie też uda się dać wcześniej



Stan BG:

- Edward Hoover: 10/10; s.zdrowy;



- Oki no to tak...

- Minęło ok pół tygodnia. Czyli od czwartku do połowy wtorku. Jeśli chodzi o ten czas masz to do dyspozycji w retrospekcji.

- Co do spraw służbowych to w pn Racetti wystawił oba nakazy. Więc w pn czyli w sesji to wczoraj rano, Ed mógł pojechać to siedziby monitorngu miejskiego i do Yacht Clubu aby poprosić o pomoc.

- Co do GPS no to informatykom udało się coś wyciągnąć z pudełka. Nie jest to tak precyzyjne jak wbita w pamięć trasa GPS no ale coś tam pokazuje. Wygląda na to, że GPS przepłynął wiele mil w głąb otwartego oceanu a potem trochę posurfował wzdłuż wybrzeża. Ale też wiele mil od brzegu. I na koniec wrócił do portu.

- Co do monitoringu z kamer miejskich to udało się częściowo odtworzyć trasę ciemnego sedana. Wygląda na to, że od Morgana pojechał do Orange. Jak chcesz możesz sobie sprawdzić w GM gdzie to jest bo trochę nie bardzo wiem jak to wyjaśnić. W każdym razie to takie typowe amerykańskie przedmieście z płaskimi domkami i tam już tak kamer nie ma jak w centrum to trop się urwał.

- No a poza tym od rana jest silny wiatr który w środku dnia przemienia się w regularny szorm. Wyrywa mniejsze drzewa z korzeniami, łamie konary, przesuwa samochody i takie tam atrakcje. Więc pewnie jutro będzie dużo sprzątania na mieście.



Cytat:
Dzięki, chęci są, choć nie spodziewałem się że to będzie takie żmudne dochodzenie Już myślałem że dorwę tego fałszywego montera, teraz trzeba będzie pewnie prześledzić na miejskim monitoringu trasę przejazdu.
- No a tu widzisz jaka heca jeszcze po drodze wyszła No ale mam nadzieję, że się nie zniechęcisz



---

- I chyba tyle z mojej strony. Jakby coś było niezbyt jasne no to pytaj śmiało A póki co zdrówka i wytrwałości życzę
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest teraz online