Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-06-2020, 21:55   #513
Gladin
 
Gladin's Avatar
 
Reputacja: 1 Gladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputację
Nadal bzdura. Mogę wziąć jeszcze jeden slot uzupełnić i nie będę przeciążony, tylko na maksa obciążony. Przeciążenie jest, gdy biorę jeden więcej i wtedy tracę szybkość, zgodnie z mechą. Z sufitu wziąłeś teraz to przeciążenie.

Cytat:
Napisał mecha
- Jeśli komuś mało ekwipunku, może przeciążyć postać. Za każdą następną wartość swojej Krzepy ma obniżoną Szybkość o 1 i dwucyfrowe staty o 10. Czyli jeśli ktoś ma tej Krzepy na 35 może przeciążyć postać o 1. Wówczas Krzepa ulega podwojeniu czyli tak jakby miała wartość 70 czyli daje to 7 slotów. Szybkość spada jednak o 1 i dostaje się mod -10. Kolejny skok o kolejne 35 to wartość 105 czyli już 10 slotów ale Szybkość spada o 2 a modyfikatory rosną do -20.
Cytat:
Napisał Gladin Zobacz post
Czy to jest standard w Twojej mechanice, że OP10 i broń ręczna są bez zajmowania slotów?

Cytat:
Napisał Pipboy79 Zobacz post
- Dla BG tak. Dla pozostałych raczej tak.
Sprzęt startowy i wszystko co mam w KP nadal daje mi 1 slot luzu, bo tak mam zaprojektowaną postać.
 

Ostatnio edytowane przez Gladin : 12-06-2020 o 22:00.
Gladin jest offline