Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-06-2020, 15:44   #146
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Ja bym brał po 1 $ eurobaksie za sztukę wydaje mi się że to uczciwa cena za taki produkt wysokiej jakości bardzo fajnie / śmiesznie / klimatycznie ci wychodzi to seplenienie Arthura ale ja tam nie dam rady się w to bawić i napisze że Gearhead irytuje jego własny głos i będzie używać komórki.

1. Dobrze byłoby dać znać Kenowi że jak wstawi do jakieś zamrażarki to wytrzyma dłużej i że posunęliśmy trochę do przodu sprawę z kefirem.

2. Nie bardzo mam pomysł co pisać to mogę ubrać o tym kefirze.

3. Czemu właściwie nie chcemy jechać do Lao ? Vadim chcę coś prześwietlić ? Moim zdaniem warto by było do niego pojechać to następny quest w głównym wątku można mu powiedzieć że kolega się jednak uparł że wielce szanowny Pan Lao nie może czekać i wziąć Lee dla pity points :P
 
Brilchan jest offline