Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-06-2020, 23:19   #203
shewa92
Kowal-Rebeliant
 
shewa92's Avatar
 
Reputacja: 1 shewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputację

Nie widząc Mikela przy wróżce dziewczyna poszła go poszukać mówiąc o tym pozostałym. W końcu nauczyła się odnajdywać ślady i tropy pośród leśnej ściółki. Zajęło to tylko jakieś dwa miesiące podglądania Sulima i Hannskjalda.
-Mikel?- powiedziała cicho, podchodąc do niego.
- Tak? - zapytał. Wydawał się być zaskoczony.
Emi przygryzła wargi zbierając się w sobie.
-Przepraszam, za mocno zareagowałam.
-Daj spokój. Ja też dałem popis. - Mikel uśmiechnął się krzywo.
-Taa… a propos tego. Mikel… nie chce abyś ciągle się zamęczał tym, że cię ktoś kontrolował.
-To nie takie proste. - chłopakowi znów zrzedła mina - Jestem zbyt niebezpieczny, żeby pozwolić sobie na coś takiego.
- Od tego jesteśmy my. Jeśli coś podobnego miało by się zdarzyć pomożemy… ja ci pomogę. Nie pozwolę abyś kogoś skrzywdził- dopplerka położyła dłoń na ramieniu wojownika uśmiechając się słabo.
Mikel odwzajemnił uśmiech po czym mocno objął dziewczynę. Trzymał ją w ramionach kilka chwil, myśląc nad wszystkim co go spotkało, odkąd wrócił do domu.
-Wiem, że mogę na Ciebie liczyć. Wiedz, że działa to w obie strony. Już nigdy nie będziesz sama. - powiedział, wypuszczając Emi z uścisku.
Dziewczyna na moment zaczerwieniła się. Ukryła to chowając twarz we włosach.
-Wiem, że nie ułatwiam takich deklaracji. Nie możemy mieć bardziej różnego podejścia do wielu spraw. Postaram się jednak mieć bardziej na uwadze co mówisz.
-Ja postaram się nie robić więcej takich scen. - uśmiechnął się w odpowiedzi. -Między nami zgoda?
-Zgoda. Na dłużej tym razem?- dziewczyna wyciągnęła dłoń do Mikela.
-Na dłużej - uścisnął jej rękę.

 
shewa92 jest offline