Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-06-2020, 19:32   #42
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Dziękuję ci serdecznie za cierpliwość i fajne podejście na pewno ci wystawię reputkę w twoim panelu. Domyślałem się że to koniec więc chciałem wszystko ładnie opisać co właśnie uczyniłem

Mój wpis na docku właśnie jest domyślam się że Alex trafi do poprawczaka z jakąś diagnozą psychopatii na leczenie a jego Matce zostaną ograniczone prawa rodzicielskie chociaż kto tam wie ? Ma pieniądze a jego dziadek koneksje więc różnie może się ułożyć szczególnie w USA lat 90tych ale ja tak sobie wyobrażałem późniejszy los Kevina gdyby te filmy były odrobinę bardziej realistyczne a nie Loony Toones / Zwariowane Melodie live action / na żywo

Gdybyś był tak miły i znów podzielił tekst na docku to z wielką chęcią wkleję swoje partie.

Z mojej strony też nie ma pośpiechu odpisz kiedy będziesz mógł i jeszcze raz dziękuje za twoją kurtuazje oraz cierpliwość

EDIT Z 22-06-2020, 14:51 Dzięki za ładne podzielenie tekstu na docku wkleiłem pierwszą partię jak chcesz mogę wrzucić też pozostałe na spokojnie namyślaj się nad zakończeniem nie ma pośpiechu
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 30-06-2020 o 13:51.
Brilchan jest offline