Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-06-2020, 21:29   #57
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
6 marca 2050, ulice Caligine Town

Nowojorczyk przez dłuższą chwilę bacznie nasłuchiwał, ale ciemny dom Jackie zionął pozorną pustką.

- Nie będziemy niepotrzebnie ryzykować - szepnął Garcia podejmując w myślach decyzję - Mam w plecaku tylko pięć naboi, niewiele mi z nich korzyści przyjdzie. Prowadźcie do domu waszych rodziców, tylko na czubkach palców, dobrze? Za nic nie powinniśmy zwracać na siebie uwagi. I jak coś wypatrzycie w tej mgle, nie krzyczcie, tylko sygnalizujcie prawą ręką. Podniesienie do góry oznacza niebezpieczeństwo i przypadnięcie do ziemi, jasne?

Kręcąc głową na wszystkie strony monter wślizgnął się pomiędzy obu braci ściskając kurczowo pożyczoną od lokalsów strzelbę.
Hector nie będzie zbytecznie ryzykował dla pięciu naboi do Springfielda, którego zostawił i tak w domu Tylera. Omijamy dom Jackie i skradamy się dalej ku posesji rodziców braci. Mam też prośbę do MG, by uwzględnił zamiar Hectora w uzbrojenie się w prowizoryczną broń przed opuszczeniem domu Tylera - jest szansa na tu, aby przytulił jakąś wypożyczoną na czas eskapady siekierę?


 
Ketharian jest offline