Wątek: GURPS Sonda
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-06-2020, 10:23   #13
Dhratlach
 
Dhratlach's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputację
To ja powiem, że podręcznik jest w moich łapkach i po pobieżnym przeglądzie... mało go rozumiem, jeszcze, ale popieram Stalowego jeśli chodzi o punkciki. W skrócie, im więcej, w granicach rozsądku, tym lepiej. Im mniej, tym młodsza postać w moim przypadku.

Przyznam, że eksploracja świata i rozwój postaci było by miodkiem dla misia w moim serduszku. Misie lubią miodek. Tak więc im dłużej sesja by trwała, czasu w sesji i czasu tutaj, tym lepiej, ale się podporządkuję. Wiele zależy od założeń, bo od tego leży cały koncept postaci. Ten fabularny i mechaniczny.

Nie, nie jestem fanem optymalizacji.

Edit: My bad... nie odświeżyłem strony przed odpowiedzią. Czekam na więcej informacji, a w wolnej chwili biorę się za rozkminianie podręcznika.

Pytanko. Opieramy się na jakich podręcznikach? Tylko podstawka czy coś jeszcze jest do wyboru?
 

Ostatnio edytowane przez Dhratlach : 18-06-2020 o 10:25.
Dhratlach jest offline