Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-08-2007, 20:12   #11
Yoda
 
Reputacja: 1 Yoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał szympmon Zobacz post
YODA NAPISZ KTO SIĘ DOSTAŁ I KIEDY ROZPOCZNIE SIĘ SESJA (sory że dużymi literami ale normalnie nikt by tego nie zauważył
Szympmon napiszę wszystko i rozpocznę sesje jak zakończę rekrutacje a kiedy to zrobię pisałam już wcześniej (patrz pierwszy post) Ale mogę uchylić rąbka tajemnicy jak na razie mam już 4 kandydatów którzy na 99,9% zagrają bo się postarali, przesłali bardzo dobre i ciekawe KP ale jeszcze ze dwa dni poczekam i chyba będziemy zaczynać

Maciek.bz dostałam już wszystkie karty prócz Twojej, jeśli chcesz się dostać do gry to lepiej się pospiesz i prześlij mi KP.

Szympmon przykro mi ale dosłownie 5 zdań w histori nie wystarczy mówiłam że ma być ciekawa. Jeśli chcesz zagrać to lepiej ją poprawa, przyłóż się trochę.

Pozdrawiam wszystkich
 
__________________
Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere - Albert Einstein

Problemy z komputerem i Internetem – przepraszam wszystkich. Wkrótce się odezwę.
Yoda jest offline