Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-06-2020, 12:10   #1054
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Sądzę że wciągnęło go życie albo praca nie będę w nikogo rzucał metaforycznymi kamieniami bo sam żyje w szklanym domu spóźnionych odpisów i chorób i jestem winien niedokończonych i nie rozpisanych dialogów.

Fajnie byłoby jakby dał nam znać ale jest na tyle długo na forum i ma na tyle dobrą opinie że nie sądzę aby po prostu zniknął bez słowa może komputer mu się zepsuł bo ostatnio jak dawał nam znać to miał problemy z komputerem a ktoś go oszukiwał w sprawie zakupu nowego ? A teraz raczej nie ma jak iść do kafejki internetowej :P

Odpowiadając na twoje pytanie nie mam żadnego kontaktu z MG na @ czy komunikatorach proponowałbym żebyś wkleił ten kawałek Patrycji który masz na wspólnym dialogowym docku akurat kończysz w takim miejscu że MG po powrocie mógłby bez problemu podjąć wątek od miejsca odpowiedzi ojca Patrycji w swoim poście.

Ja z kolej zgodnie z wcześniejszym zamiarem zrobię te 3 dialogi z moimi NPCami opierając się na tych informacjach które zgodnie z własną prośbą otrzymałem grzebie się z tym tyle bo ostatnio gorzej się czuje ale już się skontaktowałem z lekarzem i od jutra będę brał nowy lek który powinien pomóc to może pokończę.

Adam wyślę Patrycji słabo zakodowanego SMSa w którym jej powie że Wajcha był groził mu bronią i musiał mu powiedzieć co wiedział o dzieciaku.

Mam nadzieje że jak powrzucamy posty to MG się pojawi bo bardzo tą sesje lubię tz nie w sensie myślenia magicznego że pojawi się jak wrzucimy posty ale że wróci na forum i będziemy mogli dalej grać
 
Brilchan jest offline