Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-08-2007, 20:43   #15
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
Każda rekrutacja mnie dobija – ponieważ czasem trafia się na karty tak beznadziejne, że ma się ochotę płakać Czasem zaś trafia się na samych ciekawie zapowiadających się graczy, ale nie można przyjąć ich wszystkich i trzeba odrzucić naprawdę dobre KP ;( W tym wypadku mamy tą 2 opcję

Dostałam 3 naprawdę świetne i pokaźne KP, z historiami nawet na parę stron!
I wpadłam w popłochXD Które wybrać?!;(
Czytam raz, drugi, trzeci [tłucze głową o ścianę XD] Wybrałam wreszcie 2, które spodobały mi się najbardziej. Trzecia odstawała od nich dosłownie minimalnie.
I dlatego, że wszystkie 3 były niemal tak samo świetne postanowiłam [znowuXD] zrobić coś szalonego i przyjąć wszystkie trzy Panie!
Witamy w drużynie!!!
Wyślę dla przypomnienia zasady sesji na PW Teraz wyjeżdżam, wracam 24, i do 21.00 24 sierpnia chcę widzieć posty całej drużyny! [co do nowych i Akrenthala, który być może wróci w tym czasie – 24.08 jeszcze doszlifujemy wasze Wejście]

No, to możecie przez tydzień przeczytać ostatnie parę stron sesji i szykować się na przygodę, na ostre docinki Vriessa, urok osobisty Avalancha, wybuchowy entuzjazm Gengiego, anielskośc Thomasa, knowania Astarotha, zasłuchani w pieśni Różyczki XD
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.
Almena jest offline