Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-08-2007, 21:00   #12
Manji
 
Manji's Avatar
 
Reputacja: 1 Manji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnie
Witaj Mistrzyni... Chciałbym się dowiedziec, czy: mam dosyłac rozwinięcia historii Shiru. Jesli tak to dokładnie co by Cię interesowało w pierwszej kolejności? Kiedy mogę liczyc na jakąś wzmiankę o profesji, którą wybrałem9nie ukrywam, że interesuje mie rozszerzona profesja )?

Ach i jeszcze chciałbym wspomniec pewien drobiazg, przeczytałem dzisiaj w gazecie, co następuje.
Niejaka Yoda, kapłanka slanesha, poszukiwana martwa! Za zywą nie będzie nagrody, ponieważ swą plugawą istotą mogłaby zanieczyścic nieskazitelną świtynię wszechmocnego Urlyka. Złapaną należałoby torturowac, a dopiero wtedy uśmiercic. Lecz należy pamiętac, że to pomiot chaosu, a wieśc niesie, że znana jest na pustkowiach jak owe są długie i szerokie.

Mistrz zakonu, najwyższy kapłan Najprawdziwszego i najpotężniejszego z bóstw Urlyka Białego Wilka.

Jeśli nie dostanę odpowiedzi na powyższe pytanka to chyba sie dołączę do polowania

Pozdrawiam

Manji.
 
__________________
Świerszcz śpiewa pełen radości,
a jednak żyje krótko.
Lepiej żyć szczęśliwym niż smutnym.
Manji jest offline