Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-06-2020, 18:13   #476
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Aiko
- Oh, proszę się nie bronić. Jest panienka ofiarą dyktatury. Że też Ozaiowi nie udało się ukrócić rządów fanatyzmu i ciemnoty, to panowałyby tam rządy sprawiedliwości i oświeceni. Awatar przynosi ze sobą tylko chaos i – rzekła, a po jej policzku pociekła łza

Gdy zapukała otworzył jej mężczyzna, dobrze ubrany, około trzydziestoletni. Miał okulary, modną fryzurę porządny garnitur oraz skurzane buty.
- Czym mogę służyć? – Zapytał, a Aiko wyczuła dobrze ukrywany akcent ukrywany akcent ze stolicy północy.

Komenda
Komendant uśmiechnął promiennie i uścisnął rękę Nagi
- Bardzo mi miło spotkać kogoś pani specjalizacji i być może znajdziemy dla Pani etat Pani
- Shen, jestem doktor Shen. Nie wiedziałam, że któraś z cór nocy tu pracuje. Nie wypada, abym pracowała w tym sam miejscu, co ktoś rodzin cesarskich. – była wyraźnie zakłopotana.
- Ręczę, że Pani Doktor Szept nie będzie to w żaden sposób przeszkadzać. Nie lubi wspominać swego pochodzenia – wytłumaczył Gendo i popatrzył na Daichiego.
- Góra kazała zrobić inwentaryzację, a w przyszłym tygodniu mają zrobić test sprawności bojowej. Mają też powoływać rezerwistów.
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline