Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-06-2020, 19:49   #1
Koime
 
Koime's Avatar
 
Reputacja: 1 Koime ma wspaniałą reputacjęKoime ma wspaniałą reputacjęKoime ma wspaniałą reputacjęKoime ma wspaniałą reputacjęKoime ma wspaniałą reputacjęKoime ma wspaniałą reputacjęKoime ma wspaniałą reputacjęKoime ma wspaniałą reputacjęKoime ma wspaniałą reputacjęKoime ma wspaniałą reputacjęKoime ma wspaniałą reputację
[Komentarze] W drodze do chwały [Demo]

Witajcie!

Chciałbym skorzystać z okazji i powitać was w testowej wersji prostego (przynajmniej mam taką nadzieję) systemu łączącego w sobie elementy Role Play i gry strategiczno/ekonomicznej.

Mam nadzieję, że gra zapewni wam odrobinę rozrywki i będzie przyjemną odskocznią od standardowych sesji na forum.

Kilka słów wstępu:

1) Kreacja bohatera - jako że nie udało nam się tego załatwić w trakcie rekrutacji, możemy teraz w spokoju skupić się na stworzeniu waszych PC-ów - kim są, jaką mają osobowość, skąd się wywodzą i co chciałyby osiągnąć w przyszłości. Nie wymagam potwornie rozbudowanej historii z mnóstwem szczegółów, takich jak imię ulubionego szczeniaka z dzieciństwa (0,5-1 strona A4 spokojnie wystarczą). Wasze postacie mogą się znać, ale nie jest to wymagane. Wszelkie informacje techniczne dotyczące kreacji bohatera znajdują się tutaj.

Byłbym wdzięczny za przesłanie również portretu postaci - 200x300 pikseli. Jeśli chcecie możecie też dołączyć swój herb, ale nie jest to wymagane.

2) Początek sesji - post rozpoczynający grę pojawi się w pierwszym tygodniu lipca.

3) Posty:

- odpisy z trzeciej osobie,
- dialogi od myślnika i kursywą; myśli postaci/wpisy w dzienniku w cudzysłowie i kursywą,
- tekst indentujemy i justujemy
- częstotliwość odpisów pozostanie jeszcze do ustalenia. Raz na tydzień/dwa to chyba optymalne tempo (oczywiście nie wykluczam krótszych kolejek). Rozumiem, że zbliża się również okres wakacyjny więc któryś z nas może być niedostępny. W związku z tym, że gramy jedynie we trzech, a sama gra nie wymaga istnienia drużyny graczy, możemy pozwolić sobie na rozgałęzienie akcji na każdego z graczy, jeśli będzie taka potrzeba.
- długość postów zależy od was, ale wydaje mi się że powinny być przynajmniej długości awatara
- dialogi możemy rozgrywać w doc'u lub na discordzie

Wydaje mi się, że na początek tyle wystarczy. Gdybyście mieli jakieś pytania, pozostaję do waszej dyspozycji

Jutro i w niedzielę od 9:00 do 16:00 jestem zajęty zajęciami na podyplomówce, ale później powinienem być już dostępny.
 
Koime jest offline