Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-06-2020, 07:14   #53
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 10 - 2519.I.10; abt (2/8); wieczór

- No to mój post jest :> Termin do odpisu do cz. 06.26. Czyli mniej więcej roboczy tydzień na zmajstrowanie posta.


Stan Zdrowia:

- Strupas Trupas; 17/17; s.zdrowy (190 PD);
- Versana van Drasen; 12/12; s.zdrowy (135 PD);


Zasoby:

- Strupas: 100 PZ
- Versana: 470 PZ -10 = 460 PZ


PD



- Strupas 10 PD za planowanie i współpracę w doc.

- Strupas 5 PD za fabularną otoczkę postaci.

- Versana 10 PD za planowanie i współpracę w doc.

- Versana 5 PD za fabularną otoczkę postaci.

- Versana 10 PD za scenkę dniową z Kamilą.

- Versana 10 PD za grzeczne zwrócenie uwagi na zamieszanie z PD-kami.



---




Omówienie




@Wszyscy



- Minęła większość wieczoru Aubentag. Oprócz tego Versana ma w retrospekcji końcówkę zakończonego dnia, scenka dokończona z poprzedniej tury.

- Znów poszły testy na pijatykę. Tym razem fart w kościach układał się inaczej. Aaronowi ładnie szło przez 3 tury no ale w 4-ej się zrobił ciutkę zmulony chociaż coś jeszcze pewnie kontaktuje. Rolf za to miał pecha w rzutach więc pod koniec wieczoru jest zrobiony na całego i przybija gwoździa w stół. Franzowi za to ładnie szły rzuty i właściwie nic mu nie jest.

- Co do pory doby na koniec posta to jest ok 1 h przed północą. Czyli podobna pora jak wczorajszego wieczoru skończyła się pijatyka. I podobnie jak wczoraj na zewnątrz panuje arktyczna zawierucha.

- Z PD-kami w poprzedniej turze faktycznie wtopa wyszła. Dobrze dodałem te PD w excel no ale wpisałem w nie te tabelki co trzeba (po prostu zamieniłem). Ale teraz już poprawiłem i wpisałem nowe. Dzięki Pieczar za kulturalne zwrócenie na to uwagi



@Versana



- Co do sceny dziennej to uważam ją za zamkniętą. I napisałem takie podsumowanie co wyszło a co nie.

- Kamila albo nie zaprosiła Froyi albo blondi nie przyjęła zaproszenia. Trudno zgadnąć generalnie Froya chyba nie bardzo wyglądała na ulubiony temat Kamili.

- Natomiast Rose de la Vega na odwrót. Cud, miód i orzeszki. Niestety trudno wyodrębnić fakty od mitów jakie Kamila snuje wokół pani kapitan. Z faktów powinno być jak Kamila mówi z tym kapitanatem portu. Coś w ten deseń zwykle kapitanowie mają w zwyczaju.

- Pod względem poezji, muzyki i aktorstwa Kamila jest naprawdę niezła. No ale panience z dobrego domu nie wypada na poważnie zajmować się "takimi rzeczami" osobiście i na poważnie.

- Pogoda nieco spauzowała o zmroku. Czyli między dzienną a wieczorną zawieruchą. Wtedy udał się wypad do domu weterana i podobnych okolic. Z mechy Versanę kosztowało to -10 PZ co odpisałem powyżej.


- Co do wieczoru w "Piwnicznej" no to układ planszy podobny jak dnia poprzedniego. Czyli biesiadująca trójka przy jednym stole a Versana i Kornas przy innym. Wyniki jw czyli Rolf zrobiony na całego, Aaron tak średnio a Franz raczej w ogóle.



@Strupas



- Strupas spędził większość wieczora w kryjówce w swoim własnym towarzystwie. Co robił przez ten czas to zostawiam do jego dyspozycji. Przez tą zawieruchę to nosa trudno wyściubić na zewnątrz i niewiele widać. Jak idzie w karczmie to nie wiadomo.

- I tak większość wieczoru schodzi aż pod koniec słychać jakiś trzask i coś chyba wlazło do środka. Na razie to coś jest w sąsiedniej izbie.



---


- I chyba tyle z mojej strony na tą turę Jak coś niejasne no to piszcie śmiało
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić

Ostatnio edytowane przez Pipboy79 : 26-06-2020 o 19:47. Powód: Edyta terminu na odpis z 06.18 na 06.26.
Pipboy79 jest offline