Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-06-2020, 12:46   #518
Gladin
 
Gladin's Avatar
 
Reputacja: 1 Gladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputację
@ byli gracze.
Uważam, że jeżeli ktoś przystępuje do sesji, to zawiera pewną nieformalną umowę na dobrą zabawę nie tylko z MG, ale też z innymi graczami. Więc jeżeli ci gracze postąpili względem mnie tak a nie inaczej i się nie odezwali to nikt nie ma prawa żądać ode mnie, abym się miarkował z opiniami. Zwłaszcza, że nie napisałem nic, co byłoby względem nich niesprawiedliwe. Byli, zniknęli z sesji z takim czy innym usprawiedliwieniem, wrócili na forum i poszli do innych sesji bez zaglądania tutaj. Takich graczy oceniam nisko. I takie jest moje prawo. Ja z sesji rezygnuję gdy MG nie daje znaku życia przez kilka tygodni, albo w jednym wypadku gdy jedna kolejka trwała chyba 2 miesiące. Nawet jeżeli coś mi nie pasuje, to staram się grać dalej, bo jestem to winien nie tylko MG, który np. do sesji wpuścił mnie a nie kogoś innego, ale również innym graczom.
 
Gladin jest teraz online