Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-08-2007, 23:03   #236
Odyseja
 
Odyseja's Avatar
 
Reputacja: 1 Odyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputację
- A niech to... - szepnęła cicho po nieudanym czarze. W tym momencie ork krzyknął:
- Magicy więcej ognia!! - Wolała Bała się, że od ognia wszystko wybuchnie. Nie mogła tak ryzykować. Widziała, jak Ayednn i ork bezskutecznie walczyli. Wiedziała, że musi im jakoś pomóc. Zaczęła się zastanawiać jaki czar rzucić. Bo wręcz im nic nie pomoże... Po chwili znów wyszeptała cicho parę słów i dłońmi uczyniła dłońmi ruch, którym nakierowała atak. Miała nadzieję, że to znowu pomoże. Tak jak przy drzewie.
 
__________________
A ja niestety nie mam nic na swoje usprawiedliwienie. Co spróbuję coś napisać, nic mi nie wychodzi. Nie mogę się za nic zabrać, chociaż bardzo bym chciała. Nie wiem, co się ze mną dzieje. W najbliższym czasie raczej nic nie napiszę. Przepraszam.
Odyseja jest offline