Wątek: GURPS Sonda
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-06-2020, 21:51   #25
Dhratlach
 
Dhratlach's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputację
@Anonim, supcio! Pytanko jedno. Z jakiego kraju pochodzą postacie?

@Wszyscy, prawdę mówiąc myślałem o farmaceucie/chemiku z średniowiecznym hobby... prymitywizm ma swoje plusy... tak, prymitywne niby średniowiecze jest niebezpieczne, trochę zacofane i w ogóle... plus wampierze, ale z drugiej strony prawie każdy coś tam wie o średniowieczu i to nawet całkiem dobrze. W końcu z niego się wywodzimy! Najbliższe nam chyba?

Względnie antycznopodobność z podobnego powodu... choć nie ukrywam, że przeraża mnie kontakt z "Bogiem"... czuję zło nosem. Nie mniej, to dość kulturalne i rozwinięte miejsce, ale pewnie przegniłe. Nie może być za kolorowo. Tym bardziej, że wydaje się za piękne!

Kraina Snów... jest... em... nie jestem pewny, czy dobrze jest wchodzić w coś co może być snem, bądź koszmarem, na jawie... co jeśli marzenia i strachy postaci spróbują się urzeczywistnić?
 
Dhratlach jest offline