Wątek: GURPS Sonda
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-06-2020, 07:46   #28
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Brilchan Zobacz post
Postaci o ile dobrze zrozumiałem pochodzą z naszego świata. Ja bym był za krajem śródziemnomorskim bo klimat a na boga niech sobie czczą kogo chcą ale nie wiem czy to będzie tak że musimy wszyscy grupowo.
Grupowo. Odległości są zbyt duże, żeby obrać na początku gry różne kierunki - stworzyłoby to oddzielne gry (solowe?) o różnych prędkościach w sąsiednich "krajach". Będzie miało to wyjaśnienie fabularne, żeby postacie nie chciały oddalać się od siebie bardziej niż kilka kilometrów (nagle przestaną rozumieć języki w jakich tubylcy porozumiewają się, a ich sposoby bycia będą krzyczały tubylcom "obcy z innego świata!" - gdy w grupie będą mieli coś w stylu uniwersalnego translatora, a będzie wystarczyło przebrać się, żeby nie wzbudzać sensacji większej niż "podróżnicy z daleka").
 
Anonim jest offline