Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-06-2020, 17:57   #442
Phil
 
Phil's Avatar
 
Reputacja: 1 Phil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputację
Nie słyszę głosów chętnych do dopisywania, to ja wyedytowałem ostatni swój post. Napisy końcowe, kurtyna.

Dobrnęliśmy do końca historii. Pierwszy raz kończę sesję forumową z większą ilością graczy, niż zaczynałem Dziękuję wszystkim i każdemu z osobna. Mnie się podobało i bawiłem się dobrze, wasza w tym zasługa. Ciekawe postacie i dobre granie. Macie u mnie wszyscy otwarte drzwi do moich sesji. Na oścież.

@Avitto – ty mi podrzuciłeś wstępne założenia do sesji, w którą chciałeś zagrać. Mam nadzieję, że choć częściowo je zrealizowałem.

@hen, xeper – Avitto was wybrał na współgraczy, cieszę się, że się zgodziliście. Mam nadzieję, że wy też nie żałujecie tej decyzji.

@CV – tu specyficzna sytuacja, bo dołączyłeś w połowie, i sporo cię ominęło. Mam nadzieję, że zrealizowałeś jednak nie tylko podstawowy cel, czyli rozgrzanie skostniałych palców na klawiaturze.
 
__________________
Bajarz - Warhammerophil.
Phil jest offline