Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-06-2020, 22:45   #2
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Dobra to ja mam taki koncept Aleksander Sowa lat 33 niepełnosprawny z przerwaniem rdzenia kręgowego Na poziomie Th7-Th12 czyli porusza się na aktywnym wózku inwalidzkim i ma pełną większości własnego ciała z wyjątkiem nie działających nóg. Uległ wypadkowi samochodowemu w wieku lat 7 zginęli w nim jego rodzice wychowała go ciotka obecnie rolę się odwróciły i to on opiekuje się Ciocią Agatą która straciła zdrowie wychowując chłopaka.

Mieszkają w tym samym bloku co Siano chłopak biegał razem z sąsiadem (tz Sowa na wózku Siano obok) planował zostać paraolimipiczykiem w ramach hobby i utrzymania zdrowia. Po za tym, interesuję się ornitologią i Magyą chaosu zgodnie ze szkołą Alistera Crawleya w tematykę magii wciągnęła go ciotka. Nie wiem czy dzielił się tymi zainteresowaniami z sąsiadem mógł ale nie chce przeginać :P

Zawód: Dziennikarz piszący teksty na umowę zlecenie Chłopak skończył Bibliotekoznawstwo a potem podyplomowe studium dziennikarstwa na UW dziennie na wydziale Dziennikarstw, Bibliotekoznawstwa i Informacji.

Co do kierunku ja bym jednak obstawiał ten rejon w stylu Rzymu najłatwiej chyba się będzie dogadać z (nie)elfami.

Teraz żałuje że jednak nie zrobiłem place holdera dla tego epilogu w Nawiedzeniu bo jak zacząłem pisać odpowiedź w raporcie z sesji to mi przyszło do głowy cóż, zedytuje ostatni mój post w wątku i dopisze w spoilerze

Zapraszam jeżeli ktoś chciałby jakąś znajomość pomiędzy BG zadzierzgnąć jeżeli się nie dostanę to zawsze będzie miły sąsiad za którym będzie tęskno w obcym świecie
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 23-06-2020 o 23:44.
Brilchan jest offline