Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-06-2020, 00:59   #9
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
@Wszyscy

- Ok to Sea dokompletował KP więc witamy na pokładzie kwatermistrza

- Ponadto uruchomiłem sesję na razie po to by wkleić panel. Prosiłbym by każdy sprawdził czy wszystko gra z detalami Gracza i BG jak nie niech zgłosi albo sam poprawi. A póki co można tam wklejać swoje awatary


---

Edyta 2020.06.24


- Wrzucam tutaj link do zbiorczych KP w excel. Prosiłbym byście sprawdzili czy cyferki i reszta jest ok. Bo to ręcznie kopiowanie, wpisywanie i wklejanie z cudzych KP no to różnie może być. Cyferki powinny być te same co macie w KP. +5 za Astronautę co ma każda postać. Powinniście mieć prawda do edyty więc jak potrzeba to można samemu poprawić.

- I nie wiem dlaczego u niektórych postaci wychodzą wartości rzedu 101-102. Wydaje mi się, że przepisałem to co w doc macie. Bazowe 90 pkt +5 za Astronautę powinno dać wynik 95. +3 jeśli ktoś wziął Słabość to 98. I ze dwie postacie mają chyba +1 za jakieś modyfikacje. Jak ktoś to rozgryzie to niech da znać ocb
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić

Ostatnio edytowane przez Pipboy79 : 24-06-2020 o 01:31.
Pipboy79 jest offline