Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-06-2020, 08:51   #7
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Stalowy, rudaad
Jakbyście jeszcze mogli zaznaczyć czy chcecie sami stworzyć kartę mechanicznie, czy nie.

Wszyscy:
Przypominam, że w temacie rekrutacji podajecie o swojej postaci tyle wiadomości ile chcecie. Jeżeli nic więcej nie dodacie na PW to uznam, że to wszystko.

Jeszcze jedna sprawa. Jako, że podręcznik jest po angielsku to nie zawsze będę tłumaczył nazwy umiejętności, przewag, czy przywar, czy czego tam jeszcze.
Cytat:
Napisał Dhratlach Zobacz post
Pytanko: Zamiast zamieszczać mechanikę i koncept na imgbb, mógłbym wysłać po prostu link do gdoca?
Tak, tak bardzo tego nie używam, że zapomniałem o jego istnieniu.
Cytat:
Napisał archiwumX Zobacz post
Ja chętnie pomyślę o jakimś obrotnym studencie albo czymś takim.


A co do pytań to pojawia się takie: Jak zapatrujesz na wykorzystywanie lokalnej wiedzy gracza takiej jak to, że jeszcze teraz wyrażenie (...)On jest z Pruszkowa(...) wypowiedziane w charakterystyczny sposób oznacza, że gość jest z owianego złą sławą gangu pruszkowskiego?
Student być może pasowałby do postaci Brilchana (w sensie znajomy, kolega, partner biznesowy). Zależności czego student.

Co do pytania to nie wiem. Byłoby to wyrażenie tylko do postaci graczy (zrozumiałby również Siano, ale znałby prawdę). Chyba, że chciałbyś grać gangsterem to raczej nie wyjdzie - z niefilmowymi bandziorami trudno dogadać się poza: (a) zabawą, (b) robieniem przestępstw i (c) dialogiem związanym z procesem. Dodatkowo dla większości z nich uczciwa praca to to samo co bycie frajerem (oprócz wąskiej grupy zawodów), więc ciężko będzie mu się dogadać na dłuższą metę z kimkolwiek.

Cytat:
Napisał rudaad Zobacz post
Anonim - ile masz przewidzianych miejsc dla graczy?
Nie wiem, ogłoszę kto dostał się do gry, a kto do rezerwy jak termin skończy się.
 

Ostatnio edytowane przez Anonim : 24-06-2020 o 08:55.
Anonim jest offline