Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-06-2020, 12:45   #151
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Rzucone o HP, zregenerowane na full i dołożone 5 tymczasowych z mojej demonicznej nekromancji

Odpoczynek poszedł na przeglądanie papierów podanych przez Itona, a teraz wybieram się na łajzy.

Pytanie kogo Sheva spotka poza Shillen, o której już wiem Itona pewnie też.

EDIT:

We fragmencie pisanym wczoraj na gdocu z Bloody Sheva zaproponuje poszukanie królewicza po cichu, bez wiedzy gospodarzy, za to z Wilkołaczką u boku. Sheva i Shillen już się spotkały. Pytanie Asmo i Psionik, czy Wasze postaci chcą dołączyć do nas na etapie "ustalania planu?" czy możemy przystąpić do jego egzekwowania bez Waszego udziału?
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.

Ostatnio edytowane przez Mi Raaz : 25-06-2020 o 08:50.
Mi Raaz jest offline