Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-06-2020, 13:01   #29
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Ja również ponownie witam wszystkich z mojej strony nie musisz się Alex o nic martwić zawsze wyznaje rozdział pomiędzy postaciami a osobami które je odgrywają jak choćby mój JWW rasista i narcyz ciężko o bardziej odmienną od mojej skromnej osoby kombinacje.

Nie musicie się jednak niczego obawiać tak jak mówiłem już zresztą MG grając w RPG zawsze układam tak postaci żeby znaleźć dla nich pretekst do działania drużynowego i postępowania na korzyść drużyny bo nie lubię PVP czy akcji typu zdradzania ekipy do której się dołącza D&D jest grą drużynową i chcę się ze wszystkimi dobrze bawić a John wychodzi z założenia że potrzebuje reszty aby osłaniać własny wypielęgnowany tyłek :P

Złośliwości in game zaś są mile widziane dadzą napęd do przekomarzanek i dialogów

Bardzo ładne i widowiskowe wejście iluzjonistki

Kerm akurat tak wyszło że pisałem posta jednocześnie z tobą stąd tak wyszło ale jak już wyżej napisano W.W to narcyz więc będzie gadał nawet jak nikt go nie słucha

Biedny Smokowiec trafił na faceta który też dużo gada tak to już jest z większością czaromiotów
 
Brilchan jest offline