Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-06-2020, 18:19   #17
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Rozgryzłem chyba kwestię punktacji, wrzuciłem jako komentarz w dokumencie.
- Ok, widzę. Ale nie wiem gdzie 2x policzyłem 3 pkt za Słabość w tym excel. Słabość jako pkt jest w linijce 68. Jak wpiszę tam 0 to odejmuje 3 pkt a nie 6. W wcześniej w całej kolumnie nie widzę by dodawało gdzieś jeszcze raz Słabość ani wzoru x2 za linijkę 68.



Cytat:
Pociągnąłeś podliczenie o jedno pole za nisko i przez to punkty za słabość dolicza dwukrotnie (raz just "użyte" i raz wpisane informacyjnie)?? Tak mi się zdaje przynajmniej :P
- Przypuszczam, że to coś związane ze Słabością bo postacie które jej nie mają mają w porządku sumę wszystkich pkt. Ale jakie pole za nisko? Możesz podać jakiś przykładowy adres?



Cytat:
Czy są gdzieś podliczone osobno punkty za cyberwszczepy?
- Są uwzględnione w modyfikacjach. Wiersze 29-33.



Cytat:
Racja, dwukrotnie policzona słabość, daje sumę 101 pkt., u Zeevy 102 bo ma +1 mod za wszczep.
- Jak dwukrotnie policzona Słabość? W której komórce?



---

Edyta:

Cytat:
Btw. takie pytanie co do właśnie statku. To nie jest "prywatny" statek kapitana który ma swoją załogę i wykonuje jakieś zlecenia jako wolny strzelec? Bo skoro jest gadka, że nawet kapitan ma podać ile już na tej łajbie jest... no to statek należy do jakiejś Korporacji i my wszyscy dla nich pracujemy or łat? :P

- Tak statek należy do jakiejś korporacji. A załoga jest pracownikami tego armatora.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić

Ostatnio edytowane przez Pipboy79 : 24-06-2020 o 18:23.
Pipboy79 jest offline