Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-06-2020, 19:37   #71
Cattus
 
Cattus's Avatar
 
Reputacja: 1 Cattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputację
Dobra, post wisi.

Daniel chce iść, zobaczyć czy czegoś nie chowają w muzeum. Jakby Jane chciała zamienić słowo czy dwa to dialoga można machnąć w docu i albo dodać do posta (np szybką odpowiedź przez telefon), albo zrobić z tego oddzielnego pościka z opisanym jakimś planem i działaniami dla MG.

Jakby Jacqueline też chciała iść na włam to zapraszam. We trójkę raźniej. Jedna osoba stoi na czatach, druga odwraca uwagę, trzecia chowa zwłoki... Będzie fajnie. Jak w komandosach. W takim wypadku zedytuje mojego posta i doda się zdanko czy dwa, wprowadzając taki fakt.

Do piątego nie ma mnie w domu i jestem dostepny tylko przez telefon, ale nie powinno to negatywnie wpłynąć na moją dostępność, więc doki, PW i gadanie przez posty jak najbardziej wchodzą w grę jakby kogoś naszło.
 
__________________
Our sugar is Yours, friend.
Cattus jest offline