Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-06-2020, 00:33   #30
Alex Tyler
Młot na erpegowców
 
Alex Tyler's Avatar
 
Reputacja: 1 Alex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputację
Wleciał mój tekst. Sorki, że bardzo długi , ale musiałam dać retrospekcję, krótki opis i odnieść się nieco do każdego.

Cytat:
Napisał Brilchan Zobacz post
jak choćby mój JWW rasista i narcyz
Kurde, dwóch narcyzów to już się robi tłok Byle się nie pozabijali w walce o atencję i najważniejszą rację.

Cytat:
Napisał Brilchan Zobacz post
zawsze układam tak postaci żeby znaleźć dla nich pretekst do działania drużynowego i postępowania na korzyść drużyny bo nie lubię PVP czy akcji typu zdradzania ekipy do której się dołącza D&D jest grą drużynową
Wiadomo, nawet złe postacie tworzą drużyny. Wystarczy dać im odpowiednie powody by trzymać się w kupie. A działanie wbrew drużynie to jak celowe granie na przekór scenariuszowi. Czyli podważanie idei całej zabawy.

Cytat:
Napisał Brilchan Zobacz post
Złośliwości in game zaś są mile widziane dadzą napęd do przekomarzanek i dialogów
Ja też je lubię, ale ja to nie każdy. Więc lepiej by takie rzeczy były uzgodnione i z góry jasne.

Cytat:
Napisał Brilchan Zobacz post
Bardzo ładne i widowiskowe wejście iluzjonistki
Dzięki

Cytat:
Napisał Brilchan Zobacz post
pisałem posta jednocześnie z tobą stąd tak wyszło
Najlepiej sobie co jakiś czas w innej zakładce odświeżać posta podczas pisania, bo jak wleci nowy tekst od drugiej osoby to potem jest dużo poprawiania i zmieniania.
 
Alex Tyler jest offline