Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-06-2020, 07:32   #29
Umbree
 
Umbree's Avatar
 
Reputacja: 1 Umbree ma wspaniałą reputacjęUmbree ma wspaniałą reputacjęUmbree ma wspaniałą reputacjęUmbree ma wspaniałą reputacjęUmbree ma wspaniałą reputacjęUmbree ma wspaniałą reputacjęUmbree ma wspaniałą reputacjęUmbree ma wspaniałą reputacjęUmbree ma wspaniałą reputacjęUmbree ma wspaniałą reputacjęUmbree ma wspaniałą reputację
Dobrze się z Wami bawiłam i fajnie mi się grało Elke. Paradoksalnie, uważam, że lepiej nam szło i drużyna bardziej się jakby zżyła, gdy została nas trójka do śledztwa Fajny to był eksperyment, scenariusz wciągnął a i sama się przekonałam, że bardziej mi pasują przygody, gdzie prowadzone jest jakieś śledztwo, niż typowe "wyżynanki"

Niemniej, przez samego doca raczej nie będę już grała, bo ja lubię rozpisywać się odnośnie przemyśleń i emocji bohaterki, którą gram, a na docu po prostu nie ma na to miejsca (poza tym, kto by to czytał ).

Ogólnie sesja bardzo na plus. MG i współgracze byli super, dziękuję Wam bardzo za wspólną grę i oby do zobaczenia kiedyś, gdzieś, na szlakach Starego Świata!
 
Umbree jest offline