Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-06-2020, 11:02   #31
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Phil Zobacz post
Niestety, tak się wkręcili w jakieś dyskusje przy stosie, że uratowali Ilsę, ale w międzyczasie Otton uciekł
U nas to głównie zasługa Avitto, że sołtys nie uciekł. Nie mogę mówić za Umbree, ale mnie by zwiał

Doc ma swoje plusy (m.in. rozmowy wyglądają naturalnie, walka idzie znacznie szybciej), ale faktycznie jest ryzyko, że dwie osoby "zawłaszczą" scenę kiedy trzecia akurat ma zajęty dzień czymś innym. Wszystkie trzy formy (forum, doc, mieszana) mi pasują, może dzięki dobrej grupie. Rzeczywiście, im mniej nas zostawało tym lepiej szło. Nie żebym miał coś przeciw grze w czwórkę czy piątkę.

Podsumowując: Sesja bardzo mi się podobała. Proporcje interakcji/walki/śledztwa dobrze dobrane. Jeśli będzie kontynuacja, piszę się na nią w ciemno. Mam nadzieję, że Elke i Garil także wrócą.

P.S. Ja bym czytał "przemyślenia i emocje". Zwłaszcza pod koniec sesji aż się prosiło o takie.
 
__________________
Ostatni
Proszę o odpis:
Gob1in, Druidh, Gladin
hen_cerbin jest offline