Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-06-2020, 15:29   #30
BG
 
Reputacja: 1 BG ma wspaniałą reputacjęBG ma wspaniałą reputacjęBG ma wspaniałą reputacjęBG ma wspaniałą reputacjęBG ma wspaniałą reputacjęBG ma wspaniałą reputacjęBG ma wspaniałą reputacjęBG ma wspaniałą reputacjęBG ma wspaniałą reputacjęBG ma wspaniałą reputacjęBG ma wspaniałą reputację
1.

Agnes to drobna, lecz energiczna kobieta. Na pierwszy rzut oka widać, że nie przywiązuje dużej wagi do wyglądu. Jej ubrania są praktyczne do bólu i w większości składają się z samych kieszeni. Ma długie, rudawe włosy oraz zielone oczy. Mówi głośno i wyraźnie, czasami wręcz za głośno. Sprawia sympatyczne wrażenie i większość ludzi traktuje przyjacielsko. Czuje się urażona, kiedy ktoś nie podziela jej uczuć lub w jakikolwiek sposób je lekceważy.
Lubi spędzać czas z załogą, są oni dla niej trochę jak rodzina.
Często przebywa w ogrodzie, dorzuca tam czasami jakieś własne nasiona. Zbiera je w specjalnych woreczkach i w czasie przepustek szuka nowych roślin do kolekcji. Lubi też dyskusje o kosmosie, gwiazdach, filozofii. Szuka nowego domu, gdzie mogłaby się zatrzymać i czuć dobrze.

2.

Ma nawyk sprawdzania wszystkiego po kilka razy, przeważnie kiedy nikt nie patrzy. W zasadzie jest bardzo szczerą osobą, nie potrafi kłamać, więc sekretów jakichś szczególnych nie ma. Czasami ukrywa fakt, że czuje się samotna.

3.

Pas

4.

Ja też jestem za “robotem do zadań specjalnych”. Chociaż brakuje nam kogoś od negocjacji. Więc może coś w tym kierunku? Może przechodzić w trudno dostępne miejsca, zbierać informacje, próbować przekonać napotkane istoty...

5.

Mi pasuje wszystko, mam różne okresy aktywności: czasami mogę pisać mi po 5 odpisów dziennie, czasami przez cały tydzień ledwie coś naskrobię, będę informować na bieżąco raczej.
 
BG jest offline