Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-06-2020, 18:03   #31
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
@Wszyscy


- Oki to jak mamy komplet głosów (BG=Osobka) to możemy zrobić głosowanie w sprawie nazwy statku


1 GreK: Ostry Cień Mgły.
2 Corpse: Tanatos
3 Kerm: Wędrowiec
4 Az: Nighthawk
5 Driada: Izefet
6 Seachmall: Sunbeam
7 Buka: Aurora
8 Buka: Matador
9 Buka: Horyzont


- Osobka spasowała z nazwą. Więc mamy powyższą listę o ile kogoś nie pominąłem. W takim razie proponuję by każdy oddał po 1 głosie i z przyzwoitości nie na własną propozycję Zobaczymy co wyjdzie. Jak się wstrzymuje od głosu to też nie da znać, że pasuje by wiadomo było, że nie trzeba na nią/jego czekać.




@Chris

- Patrząc na Wasze propozycję myślę, że można zrobić takie coś. Chris może się nauczyć dowolnej profesji po prostu wgrywając sobie odpowiednie programy. Ale limit jest taki sam jak u ludzi czyli 2 na raz (3-ci to jak u reszy załogi Astronauta). Takie wgrane programy są jednak na poziomie kogoś kto uczył się lotów czy operacji chirurgicznych na symulatorze. Czyli coś wie i ma jak najbardziej wiedzę w danej specjalizacji ale z praktyką nie bardzo może się równać do wykwalifikowanego profesjonalisty. Z mechy oznacza to poziom umiejętności do wysokości 5-7. Na chwilę startu Chris ma specjalizację Pilot: dropship i Leczenie.



Cytat:
A co do mojej postaci, to nie jest na statku regularnie jako załogant. Po prostu ostatnio miał kilka zleceń na bezpieczne eskortowanie osób i cztery razy zawitał wraz z podopiecznymi na statku.
Obecnie - albo wracał ze zlecenia, albo leciał po kolejne. Ewentualnie, jak komuś to pasuje do historii postaci, do Ryan może mieć zlecenie aby go chronić.
- Mnie to nie przeszkadza, może tak być. Ale takie rozwiązanie oznacza, że Ryan jest pasażerem a nie załogantem.


@Powiązania

- Jeśli ktoś ma ochotę to może sobie poprojektować wzajemne powiązania i relacje pomiędzy załogą skoro już mniej więcej wiadomo kto jest kto. Ale to taka propozycja a nie wymóg.


@Firma

- Jeśli macie ochotę możecie sobie wymyślić propozycję firmy dla jakiej pracuje załoga. Zapewne skrót nazwy tej firmy byłby wówczas w nazwie statku. Podobnie możecie podumać co statek za fracht przewozi. Statek ma z kilkaset metrów, prawie kilometr długości więc miejsca w ładowniach jest mnóstwo.


@Osobka/BG

- Mam nadzieję, że się nie pogniewasz jak będę się zwracał do Ciebie per Osóbka. No akurat "BG" to zwykle używam jak mówię o postaciach Graczy to dla mnie trochę mylące by być mogło. A jak Osóbka no to by wiadomo było o kogo chodzi.



@Post

- Oki to jak już chyba mam co najważniejsze to powoli będę siadał do posta
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline